Bu ürün stok'ta hazır bulundurulmadığından sipariş üzerine üretilmektedir. Bu ürün'den sipariş vermek için hemen 0224-256 55 75 no'lu telefonu arayınız.

Polikarbon Sandviç Panel Aydınlatma 30 mm

Lütfen teklif almak için aşağıdaki bilgileri tarafımıza iletiniz.
Adınız Soyadınız:
Telefon :
Email Adresi :
Not :

SANDVİÇ PANEL ARASI

POLİKARBON ŞEFFAF PANEL

En: 100 cm  - Kalınlık 30 mm


Sandviç Paneller arasında ışık ve aydınlatma ihtiyaçı duyulan yerlerde kalıcı ve sağlam bir malzeme isteyenler şu an doğru malzemeyi inceliyorsunuz. Kepli sistem çatı sandviç paneli için üretilmiş montaj birleşim detayları, hiçbir su etkisine maruz kalmadan hızlı, kolay ve güvenli bağlantıyı mümkün kılar.

 

Endüstriyel yapı çatı aydınlatmalarında çatı eğiminin tüm uzunluğu boyunca polikarbonat ve metal levhaların farklı genleşmesini karşılayan yüksek performanslı en iyi çözümdür.

  

Özellikleri

Kolay ve hızlı montaj

Piyasada mevcut  her çeşit formda ve kalınlıkta sandviç  çatı panelleri ile birlikte kullanılabilir.

Çok iyi ateş dayanımı

Sararma ve kırılmaya karşı 10 yıl garanti

Yanyana kullanılabilme özelliği

Yüksek darbe dirençi

Yüksek ışık geçirgenliği

Kırılmaya karşı dayanıklıdır,

Ses Yalıtımı

Master Lux Sistem rüzgar, su ve ısı kaybı problemlerine karşı tek doğru üründür Yüksek termal yalıtım, dayanıklılık ve UV koruma sayesinde arzuladığınız ışığa güvenli ve en iyi kalite / fiyat oranında Master Lux Sistem ile kavuşun.

Teknik Detaylar

Net En

1000 mm

Uzunluk

Sipariş üzerine İstenilen ebatlatta

Kalınlık

30 mm

Renk Seçenekleri

Şeffaf

  

Kullanım alanları

• Cephe kaplama ve giydirme uygulamalarında
• Kapalı spor salonu inşasında
•Stadyum inşasında
• Alışveriş merkezleri cephelerinde ve çatılarında
• Fabrika binaları inşasında
• Pazaryerleri inşasında
• Yaya üst geçitleri inşasında
• Çatı ışıklıkları uygulamalarında
• Giriş saçakları uygulamalarında
• Sera inşasında
• Otopark ve otobüs durakları inşasında kullanılmaktadır.

 

POLİKARBONAT ÇATI PANELİ

 

 Bu paneller , endüstriyel binalar gibi gün ışığına ihtiyaç duyulan yerlerde gün ışığından en iyi şekilde yararlanmanın ideal yoludur .

Kaplamaya gelebilecek olası bir zarar çok tehlikeli ve maliyetli olabilir , ancak Rainbow Çatı Paneli, dolu tanelerine, hor kullanmaya ve kazara verilen zararlara karşı mükemmel bir koruma sağlar .

Camdan 125 kata kadar daha dayanıklıdır . Bu özellik, geniş bir sıcaklık aralığında ve uzatılmış hizmet ömrü boyunca devam edecektir .

Rainbow Çatı Paneli, aşırı derecedeki hava koşullarında bile fiziksel özelliklerini kaybetmez ve bu özelliği, onu dünya çapında kullanılan ideal bir kaplama sistemi haline getirir .

Bu panel, -40 °C ve 100 °C gibi uç noktalardaki sıcaklıklara uzun süreli dayanabilir; aynı zamanda kısa süreli de olsa 130 °C'ye kadar da dayanıklıdır . Başka hiçbir kaplama malzemesinde, bu darbe direnci ve geniş çalışma sıcaklığı aralığını bir arada bulamazsınız. 

Rainbow Çatı Paneli'nin yüksek performanslı bir UV (Ultraviyole ışın) emici tabakası vardır ve panelin dış yüzeyinde kalıptan birlikte çekilmiştir. Bu koruyucu tabaka, zararlı UV radyasyonunun levhaya uzun süre erişmesini önler ve bu sayede, görsel berraklığın ve mekanik gücün korunmasını sağlar

.Berrak paneller için %52'lik bir ışık iletimi ve 1,60 W/mq°K'lik düşük yalıtım değeriyle, Rainbow Çatı Paneli doğal ışık enerjisinin kullanımını en üst seviyelere çıkarır . Panelin oldukça yüksek yalıtım özellikli yapısı, daha etkili bir ısıtma ve soğutma sistemi için dâhili sıcaklığın düzenlenmesine yardım eder . Bununla birlikte panel, doğal ışığın binaya girmesini sağlar ve yapay ışığa olan ihtiyacı da azaltır .

Doğal ışıkların bu kullanımı CO2 emilimlerini ve bir binanın çevresel etkilerini azaltır . Polikarbonatın birçok kimyasala (solvent ve alkalikler dışında) karşı iyi bir direnci vardır , bu nedenle sert şartlarda kullanılması genellikle uygundur .Rainbow Çatı Paneli, mükemmel bir yangın performansına sahiptir , herhangi bir yangın durumunda gevşeyip açılacak ve dumanın, sıcaklığın ve ateşle ortaya çıkan gazların dışarı  atılmasını sağlayacaktır . Bu hava tahliyesini sağlayan özellik, binaların içindeki zararın belli bir noktada durdurulabileceği anlamına gelmektedir.

                    

Fiyatlarımıza "KARGO ÜCRETİ" dahil değildir. Kargo ücreti bilgilendirmesi için siparişiniz onaylandıktan sonra müşteri temsizlicimiz sizinle iletişime geçecektir.

 

 

Yorumlarınız bizim için çok önemlidir. Yorum yaparak diğer üyelerin o ürün hakkında ki tecrübelerinizden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır