Her türlü çatı malzemesine uygun, Camlı veya camsız, Polyester veya Galvaniz Çatı Çıkış kapakları ile ustamızın ve kullanıcımızın yanındayız.Bu Kalite ve fiyat ancak Kaleli'de olur.

ÇATI ÇIKIŞ KAPAKLARI

Camlı ve Camsız Olarak hazırlanmış Olup, modern görünüşü, özel tasarımı ve kullanışlı yapısı sayesinde çatı çıkışlarına çözüm getiriyor.

Çatıya çıkışları güvenli hale getirmesinin yanı sıra çatı arası aydınlatmasını ve havalandırılmasını da sağlıyor. 

Çatı Çıkış Kapakları alternatif ışığa gereksinim duyulan yerlerde hava değişimini sağlamak, 

çatıdaki işlerde çatıya çıkışı kolaylaştırmak ve daha güvenli hale getirmek için geliştirilmiş bir sistem ürünü olma özelliği taşıyor.


Modeller;

Trapez formundaki saclara, teknopanel, izocam tekiz panel, park panel, nuh panel, atermit panel, shingle çatı vb. bir çok forma uygun çeşitleri bulunmaktadır.

 Çatı Çıkış Kapakları Fiyatları için Tıklayınız.

Teknik Özellikler

1- Polikarbon şeffaf cam(4 mm kalınlık), ultraviole (UV) güneş ışınlarına dayanıklı ve esnektir. Sert darbelerde ble kırılmaz.( 10-15 yıl )
2- Galvanizli sac kasa ( 0,80 mm, 1 mm ve 1,5 mm  kalınlık çeşitleri bulunmaktadır. ) esneme yapmaz, eğilmez, çürümez.( 20-25 yıl )
3- Elektro statik polyester boya, aşınma yapmaz, atmaz. ( 10-15 yıl )
4- Teleskopik ray ve kilitleme sistemi, paslanmaz krom kaplama ( 2 mm kalınlık ) tamamen açılma özelliği ile kullanım kolaylığı sağlar.
5- Koruma perdesi fiber tül, ateşe dayanıklı yanmaz ve yırtılmaz malzemeden oluşmuştur. Havalandırma konumundayken içeriye girebilecek kuş      vb. zararlı maddelerden korunmayı sağlar. 
6- Kasa ve kapak kilitleme mekanizması.